Reference - Amosík

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

S výukou jsem po celou dobu, kdy kluci centrum navštěvovali, byla maximálně spokojená a i dětem se styl a průběh hodin líbil.
Děkuji moc za skvěle odvedenou práci učitelů, kteří se mým dětem v průběhu výuky věnovali a přeji centru Ámosík co nejvíce takto spokojených rodičů i dětí, jako jsme byli my :-)
S pozdravem a přáním klidného dne
Markéta Malinová


Touto cestou bych chtěla poděkovat za kvalitní přípravu dcery k přijímacím zkouškám na osmileté gymnázium, kam byla přijata. Mohu Vás jen doporučit a ještě jednou děkujeme.
Gabriela Běloubková.

Vážená paní Elešová,
dovolte mi Vám oznámit, že Adam skončil v přijímacím řízení na osmileté gymnázium na děleném 15.-16. místě. Máme všichni velikou radost a nejvíc určitě Adam, který si přijetí moc přál. Chtěl bych Vám a Vašim kolegyním upřímně poděkovat, protože na jeho výborném výsledku máte lví podíl. Na Adamovi bylo v čase, ve kterém Ámosík (rád!) navštěvoval, zřetelně vidět, že se mu postupně zvyšuje sebevědomí. Získával jistotu, že má na to testy zvládnout. Ráno na přijímací zkoušky odcházel s úsměvem a ten mu vydržel i po zkouškách. Jsem si jistý, že by podobného výsledku dosáhl jen stěží, kdyby přípravu v Ámosíku nenavštěvoval.
Přeju Vám, aby Vaše nadšení přetrvalo, aby se Vám i celému kolektivu co nejlépe dařilo a abyste měly co nejvíce spokojených žáčků a studentů, protože to dává smysl.
Děkuji!

Milí  Ámosíci,
chtěli bychom Vám  touto cestou  poděkovat za přípravu naší dcery k přijímacím zkouškám na střední školu. Dcera díky pomoci učitelů a přípravě formou SCIO testů  příjímací zkoušky zvládla s větší jistotou:-) .  Po zkouškách ocenila, že jí  Ámosík moc pomohl:-D.
Chtěli bychom také moc poděkovat paní Elešové za úžasné hodiny angličtiny. Dcera plánuje, že bude s angličtinou pokračovat i na střední škole:-).
Přejeme Vám další spokojené studentíky:-).
Tomanovi

děkuji „Ámosíku“ a především paní učitelce za doučování mého syna a přípravu k přijímacím zkouškám na 8-mi leté gymnázium. Všem Vás mohu doporučit a v budoucnu jistě rádi Vašich služeb opět využijeme.Eva Štichová
Chtěla bych moc poděkovat Mgr. Elešové za perfektní přípravu mé dcery. Čekal nás nastup do gymnázia, kde dcera chtěla být v lepší skupině angličtiny. Za pouhý rok jí paní Elešová dokázala připravit tak, že je teď mezi nejlepšími ve třídě, i když angličtinu měla o několik let méně, než ostatní spolužáci. Takže vzdělávací centrum Ámosík mohu jen a jen doporučit.
Galina Kolářová
Dobrý den, rádi bychom velice poděkovali za doučování syna z Čj a Aj. Doporučení na vzdělávací centrum Ámosík, jsme dostali v pedagogicko-psychologické poradně a jsme velice spokojení. Veronika Mauleová
Dobrý den,
chtěli bychom moc poděkovat vyučujícím z Amosíka za vstřícnost a za skvělé vedení hodin AJ. Každý rodič, kterému není jedno, jak se jeho dítě vzdělává musí stejně jako my ocenit, že existuje výukové centrum Ámosík. Je pro nás důležité, aby byla dcera v dnešní době připravená na AJ a aby hlavně rozvíjela mluvení v anglickém jazyce. Malý kolektiv zajišťuje velkou pozornost o každého žáka. Děkujeme moc. Humlovi

Dobrý den!
Zasíláme Vám rádi referenci.
Velké poděkování zakladatelkám Centra vzdělávání -Ámosíka. Je neuvěřitelné s jakým nadšením studentíci dochází na výuky. Svým lidským přístupem si získávají jak rodiče, tak i děti. Hodně sil a žádné překážky ve fungování přejí Rennerovi.

Dobrý den,
děkujeme za přípravu dcery v závěru školního roku 2011/12 v matematice,
díky Vám se nám podařilo zachránit vysvědčení. Ale co je hlavní, dcera
začala díky doučování chápat, co v té matematice vlastně dělá  . Na
základě dobrých zkušeností chceme pokračovat i v tomto školním roce.
A už se moc těšíme
Eva Krovová

Dobrý den,
touto cestou chci poděkovat Ámosíku za perfektní přípravu mé dcery ke zkouškám na osmi leté gymnázium, které zvládla a nastoupila na své vytoužené gymnázium v Jateční.
Syn měl na začátku 9. třídy velké problémy s matematikou, ale díky paní učitelce to nakonec zvládl a z matematiky měl v poletí za 2 a na konci roku dokonce za 1.
Jsem moc ráda, že Ámosík v Ústí funguje a určitě využijeme jeho služeb i v příštích letech. Augstenová P.

Dobrý den, ráda posílám příspěvek na web stránky Amosíka:
Všem doporučuji doučování angličtiny paní magistrou Elešovou. Moji starší dceru připravila na přestup na víceleté gymnázium tak, že se dostala bez problémů do lepší skupiny ve třídě gymnázia a dále i úspěšně složila přijímací zkoušky z angličtiny na gymnázium v Pirně. Mladší dcera na paní magistru Elešovou vzpomíná jako na nejlepší třídní učitelku a nejlepší učitelku angličtiny, kterou kdy měla. Paní magistra je na vysoké odborné úrovni, má skvělé učební metody, vstřícný a laskavý přístup k žákům a žáky je velmi oblíbená.
MUDr.J. Homolová

Dobrý den, v loňském roce proběhla u mé dcery výuka AJ, která byla naprosto perfektní. Spolupráce byla velmi příjemná a komunikativní a již po 3 měsících byly znát velké pokroky i výsledky ve škole. Mnohokrát děkuji paní Elešové.
S pozdravem Miroslava Kalitová

Dobrý den,
moje dcera chodí tři roky na doučování angličtiny k Mgr. Elešové a musím přiznat, že chvílemi jsem měla pocit, že se na jejich hodinách učí a do školy se chodí na angličtinu jen podívat. Velice hezkou formou ( her, soutěží atd.) se dcera učí anglicky, nemá odpor k doučování a naopak se těší na další hodiny. Není to jen o učení, ale hlavně o mluvení, což si myslím, že je pro děti nejdůležitější. Výuku můžu jen a jen doporučit!!!!
M. Nováková

Do Ámosíku jsem nastoupila na doučování pouhé 3 dny před opravnou zkouškou z matematiky. Absolutně nepřipravená na „opravky“ jsem docházela na pouhé 2 hodiny denně, a i přes můj obrovský odpor k číslům a počtům, jsem se na každou její hodinu velice těšila. Po 6-ti hodinách pilného doučování jsem byla nejen připravená na splnění zkoušky (kterou jsem samosebou splnila), ale také jsem mohla s čistým svědomím říci, že jsem v matematice i za tak krátkou dobu pokročila o nějaký ten krůček vpřed.  Ámosíku tak patří mé obrovské díky a těším se na další spolupráci!
Kateřina Průšová
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky