Ceník - Amosík

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Upřednostňujeme skupinovou výuku z důvodu přirozené soutěživosti a hravosti dětí. Tento způsob výuky umožňuje studentům přejímat nové zkušenosti a znalosti od svých vrstevníků ve skupině a vede je k větší aktivitě a výkonům. Je vhodný především pro nadané, ctižádostivé děti, které mají rády soupeření a jsou orientované na výsledek. V rámci každého učebního cyklu bude probíhat vyhodnocení dané skupiny a pro každé dítě je připravena malá odměna.
Tato výuka je vhodná pro děti, které dávají přednost individuálnímu přístupu. Je rovněž vhodnější pro doučování školních předmětů, kdy lze snadněji odhalit příčiny zhoršeného prospěchu. Při tomto způsobu výuky lze u dítěte zlepšit výsledky ve škole a tím výrazně zvýšit jeho sebevědomí. Později se může žák úspěšně začlenit do skupiny stejně starých vrstevníků.
SKUPINOVÁ VÝUKA 150,-Kč / žák/ vyučovací hodina (50 minut) – platí pro předškoláky a žáky ZŠ
200,-Kč/ žák / vyučovací hodina (50 minut) – platí pro středoškoláky a dospělé

U skupinové výuky není možné nahrazovat zameškané hodiny, ani vracet odpovídající finanční částku.

INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA 340,-Kč/ žák/ vyučovací hodina (50 minut)

U individuální výuky se (při včasné omluvě) hodiny vždy nahrazují.

Platba školného je možná hotově v sídle firmy Ámosík s.r.o. po obdržení potvrzené registrace Vaší přihlášky. Zde budou rovněž uvedeny veškeré potřebné údaje (výše školného, zvolený termín a čas).
 
 
Školné můžete uhradit v hotovosti přímo v Centru, či na účet :  2000239539/0100  ( Komerční banka)

Vzhledem k zavedení platebního terminálu a EET, jsme museli přistoupit ke změně peněžního  ústavu. U čísla účtu došlo jen ke změně za lomítkem.Výuka mimo pracovní dny a hodiny je možná pouze po předchozí dohodě a za smluvní cenu.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky